Rovinjci i Puljani posustali nakon odmora

| Autor: Ivica RADETIĆ
(Foto VK Delfin)

SISCIA : DELFIN      20 : 15

SISAK - Utakmica 13. kola doigravanja za poredak: Siscia - Delfin 20:15 (5:6, 3:4, 6:2, 6:3). Gradski bazen. Gledatelja: 120. Suci: Joško Prančić, Tomislav Stojčić (oba Split).

SISCIA: Zaninović, Peručić 3, Vrsić, Pantlik 1, Dolenac, Miljak 8, Sušek, Brajković 4, Šimić 4 (2), Ravlić, Fabris, Terzić, Stojaković.

DELFIN: Košara, Peruško, Dražin 1, Franulović 3, Mamontov 5, Banko 2 (1), Krevatin, Supić 2, Gržinić, Poropat 2, T.Miletić, Dipić, Milošević.

Udarci na gol: Siscia 38, Delfin 33. Prekršaji: Siscia 8, Delfin 10. Peterci: Siscia 2 (2), Delfin 1 (1).

Mladi sastav Delfina bez standardnih igrača (Brajnovića, Vukovića, Sošića, Šorića i Miletića) uspješno se držao protiv iskusnijeg domaćina. U pravoj golijadi Rovinjci su uspjeli prvu četvrtinu dobiti, a na odmoru povećati prednost. U nastavku iskusni domaćini zaigrali su čvršće u obrani i u 19. minuti poravnavaju rezultat na 11:11. U posljednjoj četvrtini igrači Siscije su se razmahali i na vrijeme blokirali udarce mladih delfina te ovom pobjedom Siščani su osigurali šesto mjesto kolo prije kraja.

PULA : JADRAN K.        8 : 15

PULA - Utakmica 13. kola doigravanja za poredak: Pula - Jadran Kostrena 8:15 (1:2, 4:4, 1:3, 2:6). Gradski bazen. Gledatelja: 100. Suci: Duje Čipčić, Rene Vekić (oba Rijeka).

PULA: Gjevelekaj, Vujić, Buršić, Gregorović, Banović 1, Pušić, Kosanović 2, Fabijanić, Orešković 3, Pecirep 2, Živanović.

JADRAN KOSTRENA: Ševeljević, I.Marić, B.Marić 1, Gulan, Nemet, Zucalo, Abramović 1, Jurić 3, Maršanić 3, Radić 1 (1), Margitić 4 (1), Zgrebec, Kren, Babić 2.

Udarci na gol: Pula 14, Jadran K. 29.

Prekršaji: Pula 9, Jadran K. 6. Peterci: Pula -, Jadran K. 3 (2).

Već na početku prve četvrtine vratar Adam Gjevalekaj brani dvije kontre gostiju i golom Pecirepa domaćini su poveli, međutim, gosti brzo preokreću rezultat. U 9. minuti druge četvrtine Orešković poravnava i već u sledećoj kontri Pecirep se pobrinuo za novo vodstvo Pule. Iskustvo Kostrenjana učinilo je svoje kad golovima Babića i Margitića vode 9:6, a nakon toga dolaze do uvjerljive pobjede.