FUTSAL

Makarani naplatili brojne pulske pogreške

(Snimio: Milivoj Mijošek/Glas Istre)

Utakmica 15. kola SuperSport HMNL-a: Novo vrijeme - Stanoinvest Futsal Pula 4:1 (1:0). SC Makarska. Suci: Krešimir Grgurević (Sibinj) i Boris Stanić (Zagreb). Strijelci: 1:0 Barbarić (5'), 2:0 Jelavić (36'), 3:0 Dos Santos (37'), 4:0 Lima (38'), 4:1 Mataja (39'). Žuti kartoni: Barbarić, Dos Santos (Novo vrijeme), Gozi, Echeverry, Mataja (Stanoinvest Futsal Pula).

NOVO VRIJEME: Bašković, Jelavić, Lasić, Lima, Barbarić, Horvath, Jurilj, Gašpar, Kazazić, Dos Santos, Mudronja, Herceg, Husičić.

STANOINVEST FUTSAL PULA: Gozi, Blazquez, Mataja, Echeverry, Vukmir, Da. Moravac, De. Moravac, Tchato, Siljan, Herrero, Galešić, Bilić, Grillo, Ilinčić.

Stanoinvest Futsal Pula poražena je u derbiju 15. kola na gostovanju kod Novog vremena. Makarani su poveli u petoj minuti preko Barbarića i tih 1:0 držali do same završnice kad su u tri minute s tri nova gola šokirali Puljane za koje je potom, kad su opušteni domaćini već počeli slaviti uvjerljivu pobjedu, počasni pogodak postigao Mataja.