ovog petka

Sajam poslova u labinskoj sportskoj dvorani

| Autor: Branko Biočić
S prošlogodišnjeg Sajma (Snimio Branko Biočić)

S prošlogodišnjeg Sajma (Snimio Branko Biočić)


U petak, 21. ožujka, od 8.30 do 14 sati, u maloj dvorani Sportskog centra "Franko Mileta", održat će se još jedno izdanje Sajma poslova Labin 2025. Ova manifestacija okupit će više od 30 izlagača iz obrazovnog sektora s područja cijele Hrvatske, kao i gospodarstvenike s Labinštine, pružajući posjetiteljima priliku za izravno povezivanje s potencijalnim poslodavcima i edukacijskim institucijama.

Izlagači će kroz pažljivo osmišljene izložbene prostore nastojati privući i angažirati ključne ciljne skupine, pružajući im vrijedne informacije o prilikama koje se nude na tržištu rada. Osim toga, kroz kratke prezentacije, posjetitelji će moći saznati više o specifičnostima pojedinih tvrtki i obrazovnih ustanova, njihovim uslugama, proizvodima te mogućnostima zapošljavanja i stručne prakse.

Sajam poslova Labin 2025. posebno je usmjeren na labinske maturante, kojima nudi idealnu priliku za umrežavanje i profesionalno usmjeravanje, uz bogat program koji uključuje prezentacije poslodavaca, radionice za profesionalni razvoj, savjete o pisanju životopisa i pripremi za intervju. Cilj ovog sajma je pomoći svima u potrazi za poslom ili novim izazovima u karijeri, ali i povezivanje s tvrtkama koje traže kvalificirane kandidate.

Kao i svake godine, najaktivniji maturanti mogu osvojiti vrijedne nagrade. Kako bi ih se uključilo u ovaj projekt na aktivan i ravnopravan način te s ciljem nagrađivanja onih najboljih, osmišljeni su brojni izazovi koje će morati savladati kako bi osvojili vrijedne nagradne vaučere, a koje su osigurali donatori, poslodavci i izlagači na ovogodišnjem sajmu, bit će dodijeljene maturantima koji se pokažu najuspješnijima. Sajam je otvoren za sve zainteresirane, a ulaz je besplatan.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter