grad pula

Nastojat će se pronaći najbolji model koji će zadovoljiti potrebe roditelja i uvažiti epidemiološke mjere MILETIĆ: GRAD PULA U SVIM PULSKIM OSNOVNIM ŠKOLAMA OSIGURAT ĆE PRODUŽENI BORAVAK

| Autor: Glas Istre
Snimio : D. ŠTIFANIĆ

Snimio : D. ŠTIFANIĆ


"U svim osnovnim školama Pule, u predstojećoj školskoj godini, bit će organiziran produženi boravak. Grad Pula u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske i Hrvatskim zavodom za javno zdravstvo nastoji pronaći najbolji model za organiziranje produženog boravka u školama koji će zadovoljiti potrebe roditelja i uvažiti epidemiološke mjere.

-Bit ćemo maksimalno na raspolaganju oko svih pitanja vezanih uz početak nove školske godine u novim uvjetima. Poduzeli smo sve da djeca imaju sve potrebne uvjete za boravak na nastavi i osjećaju se sretno i sigurno u školskim klupama sa svojim prijateljima", poručio je pulski gradonačelnik Boris Miletić. (GI)

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter