raznovrstan program

Kultna veljača, revija oskarovaca i radionica za Dan žena u POU Poreč

| Autor: Glas Istre
Scena iz filma "Brutalist"

Scena iz filma "Brutalist"


Pučko otvoreno učilište Poreč za ovaj je tjedan pripremio program u kojem se nalazi za svakog ponešto. Tako se u kinu ovog tjedna na rasporedu za Kultnu veljaču nalazi "Pasje poslijepodne" (Dog Day Afternoon, 1975.) redatelja Sidneya Lumeta s Al Pacinom i Johnom Cazaleom u glavnim ulogama. Projekcija se održava 26. veljače u 19 sati. 

U sklopu Revije oskarovaca se 28. veljače u 18 sati prikazuje krimi mjuzikl "Emilia Perez" redatelja Jacquesa Audiarda, dok uloge tumače Zoe Saldana i Selena Gomez. Istog dana u 20.30 prikazuje se kratki film Nebojše Slijepčevića "Čovjek koji nije mogao šutjeti" s Draganom Mićanovićem i Goranom Bogdanom. U 20.45 slijedi projekcija trilera "Konklava" (Conclave) Edwarda Bergera s Ralphom Fiennesom i Stanleyjem Tuccijem. 

U subotu, 1. ožujka, u 18 sati se prikazuje romantična komedija "Anora" Seana Bakera, a glume Mikey Madison i Paul Weissman. U 20.30 sati se prikazuje drama "Brutalist" (The Brutalist) u režiji Bradyja Corbeta, dok naslovnu ulogu tumači oskarovac Adrien Brody uz Felicity Jones i Guya Pearcea.

Povodom Međunarodnog dana žena, 6. ožujka u 17 sati se održava dječja radionica kroz koju će se djeca od 7 do 12 godina upoznati s važnosti i značenjem ovog dana. Broj polaznika je ograničen, a prijave se primaju putem online prijavnice. 

Za dodatne informacije možete se obratiti djelatnicima na [email protected] ili na 052/887-216.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter