(Screenshot / Instagram )
U srbijanskog gradu Nišu u petak je trebao biti održan stranački skup vladajućeg SNS koji je na kraju otkazan zbog prosvjeda građana.
Okupljeni su, između ostalog, dužnosnike SNS-a gađali jajima prolijevali vodom pa tako i gradonačelnika Niša Dragoslava Pavlovića.
Kud naleteh na tebe nesrećo?! ??
— Mateja (@MATEJANIKOLlC) March 21, 2025
Gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović! ??#niš pic.twitter.com/fzW2evPfmL
Policija je blokirala prilaze mjestu gdje se trebao održavati skup, a oglasio se i predsjednik Srbije Aleksandar Vučić.
"Uskoro dolazim u Niš i razjurit ću sve batinaše koji misle da mogu da prave red u Srbiji onako kako oni hoće", izjavio je Vučić.
View this post on Instagram
"Nisam u ovih 13 godina osjećao ovakav bijes kao što ga osjećam večeras", rekao je Vučić u video obraćanja na svom Instagramu.
Ministarstvo unutarnjih poslova Srbije (MUP) priopćilo je da je "u Nišu došlo do drastičnog narušavanja javnog reda i mira.”