POREČKA PREMIJERA KAUBOJA

HRVATSKA REMIZIRALA U SVOM PRVOM SUSRETU NA CROATIA CUPU "Plus četiri" pet minuta prije kraja nedovoljno za pobjedu

| Autor: Ivica CEROVAC

Hrvatska – Bosna i Hercegovina 33:33 (18:17). Nisu "kauboji" uspjeli pronaći recept kako zaustaviti raspucanog Marka Panića (10 pogodaka). No, usprkos tome, kao i činjenici da su sva tri sedmerca promašili, izabranici Line Červara ovaj su susret trebali pobijediti jer su pet minuta prije kraja imali četiri pogotka prednosti (32:28)

Utakmica 2. kola Croatia Cupa: Hrvatska – Bosna i Hercegovina 33:33 (18:17). Dvorana Žatika. Gledatelja: 2.000. Suci: Matija Gubica i Boris Milošević (oba Osijek).

HRVATSKA: Marić, Duvnjak, Hrstić, Stepančić 4, Horvat 3, Šarac 1, Ig. Karačić 7, Vekić, Musa 3, Mamić 1, Cindrić 4, Matanović, D. Mandić 2, Ravnić 3, Martinović 2, Šipić 3, Šego (3), Ašanin (2).

BOSNA I HERCEGOVINA: Grahovac, Ovčina 3, Perić, Herceg, Tarabochia, S. Burić 2, Panić 10, I. Mandić, B. Burić (9+2), Haseljić 3, Terzić 4 (3), Iv. Karačić 5, Prce 2 (1), Vranješ 3, Malinović, Hamidović, Predragović, Vegar 1.

Sedmerci: Hrvatska 3 (0), Bosna i Hercegovina 4 (4). Isključenja: Hrvatska 10, Bosna i Hercegovina 6 minuta. Crveni karton: Terzić (54' – tri isključenja).

Hrvatska rukometna reprezentacija remizirala je s Bosnom i Hercegovinom u svom prvom susretu na Croatia Cupu, posljednjoj provjeri pred europsku smotru.

Efikasni Valentino Ravnić

Nisu "kauboji" uspjeli pronaći recept kako zaustaviti raspucanog Marka Panića (10 pogodaka), a usto je Benjamin Burić na gostujućem golu upisao više obrana nego Marin Šego i Matej Ašananin zajedno. No, usprkos tome, kao i činjenici da su sva tri sedmerca promašili, izabranici Line Červara ovaj su susret trebali pobijediti jer su pet minuta prije kraja imali četiri pogotka prednosti. Nisu u tome uspjeli, no "Mago di Umago" je ono što si je zacrtao uspio ostvariti te je svih 18 igrača vidio na djelu, što će mu zacijelo pomoći da "skroji" konačni spisak putnika za Graz.