UMAG  :  TREŠNJEVKA      26 : 29

Sportska dvorana "Juraj Radovčić". Gledatelja 150. Suci: Ivica Botinčan (Rijeka) i Marko Prpić (Kostrena).

UMAG: Blašković, Štingl, Mijanović, Goleš, Andročec, Romić Hercig, Kernjus, Brkljača 1, Matea Špoljar, Calcina 1, Mandić 3, Miočinović 16 (4), Selar 3, Luša, N. Kodan 2, Sinčić.

TREŠNJEVKA ZAGEB: Sučec, Čale 2, Mustač, Kovačević 5 (2), Udovičić 5, Furčić 2, Iva Filipčić, Mavračić 2, Serdarević, Zvonarić 7 (2), Dervić 4, Merdžan 2, N. Filipčić.

Sedmerci: Umag 4 (4), Trešnjevka Zagreb 7 (4). Isključenja: Umag 6, Trešnjevka 4 minute.

Pod neobičnim su okolnostima ostale bez bodova istarske ekipe iako su imale priliku za premijernu pobjedu. Umjesto da ponove ranije predstave na svom parketu umaške igračice put do uspjeha tražile su težim putem. Previše se ustrajavalo na igri na kružne napadačice, ali bez željenog učinka. Trešnjevačke su "osice" odlično zatvarale prilaze svom golu u središnjem dijelu terena, dok je ubojita Nataša Miočinović na desnom krilu često bila usamljena, ali i zaboravljena, bez lopte.

Stoga je prava šteta da realizatorski učinak iskusne igračice, i odlične obrane Lucije Blašković, nisu okrunjeni pobjedom. Novi ispit je pred Umažanka u kojem nemaju pravo na nešto slično, nego odigrati razborito spram svojih mogućnosti, a na toj razini su bile rijetke. Rano vodstvo (7:4) su "žuto-plave" brzo prokockale, omogućivši gošćama seriju od 5:0 u isto toliko minuta, uglavnom nepromišljenim greškama. Ostalo je to nedokučivo i treneru umaških rukometašica koji nije uspio potaknuti igračice da se vrate dogovorenom sustavu igre.

POREČ  :  MURVICA     29 : 33

Dvorana SC "Veli Jože". Gledatelja 100. Suci: Saša Juršić (Pula) i Ivan Purma (Rugvica).

POREČ: Radoslav, Cvek 2, Prskalo 2, Pašalić 5, Krizmanić, V. Kodan, Madžarević 10 (1), C. Picco 4, Poldrugovac, Rupenović 1, Trento 5 (1), Vežnaver, Brčić, Krstinić, Ahmetspahić, Terek.

MURVICA: Mandekić, Toskić, Beganović, Dugonjić, Kauzlarić 1, Deželin 2, Stipčić 5, Filipović 1, Skorić 10 (5), Tomić 8, Čupić, Lončarić 3, Ereiz, Car 3, Raštegorac.

Sedmerci: Poreč 8 (2), Murvica 6 (5). Isključenja: Poreč 10, Murvica 6 minuta.

Kakvu su samo pegulu imale Porečanke koje su šest sedmeraca propustile pretvoriti u golove. Pribrojimo tome i po šest-sedam izglednih prigoda koje su ostale neiskorištene u svakom od poluvremena. Nameće se pitanje kako do bodova, jer uvijek treba računati i obrane gostujućih vratarki.

Nakon svega prvo je poluvrijeme pripalo Crikveničankama s pet golova prednosti. Istovjetna su zbivanja obilježila i drugu dionicu, zapucani sedmerci (3) te prilike uz učestale tehničke pogreške.