(Foto: Ante Cizmic / CROPIX)
Kako je proteklo 90 minuta, tako je i okončana utakmica u Guimaraesu gdje su nogometaši obje momčadi ušli u klupko fizičkog obračuna, prenosi Jutarnji.hr.
Bijele su sa tribina ispratili deseci flaša, pa čak i kada su pozdravili svoje navijače i krenuli prema tunelu, ponovno je došlo do tučnjave, ovog puta članova rukovodstva s obje strane.
Mučne scene na travnjaku Dom Afonso Henriquesa smo gledali po završetku dvoboja, kao da je utakmica neke niže lige. A koliko je samo stolica poletjelo prema travnjaku, kako su se razjarili nezadovoljni navijači domaćina i njihov stručni stožer.
Portugalci se nikako nisu mogli pomiriti s ispadanjem, ali glavno je na kraju pitanje što će u zapisnik unijeti sudac Palibiyi i delegat iz Moldavije, Sergiu Lisnic. Jer, svega smo se nagledali na kraju dvoboja.