puljani treći

Futsal momčad omiškog Olmissuma osvojila je hrvatski Superkup

| Autor: Glas Istre
(Snimio Slavko Midzor / Pixsell)

Futsal momčad omiškog Olmissuma osvojila je hrvatski Superkup nakon što su boljim izvođenjem kaznenih udaraca u finalnom susretu u Zagrebu pobijedili Futsal Dinamo s 4-1 (0-1, 1-1). Finale Superkupa lanjskih finalista u prvenstvu, Futsal Dinama i Olmissuma, otišao je sve do produžetaka pa zatim i do serije kaznenih udaraca u kojoj su igrači omiške momčadi ostali mirnije glave i došli do naslova Superkupa. U regularnom dijelu bilo je 1-1.

Prvo je Kristijan Čekol u 20. minuti doveo prvaka Futsal Dinamo u vodstvo, a u 36. minuti je izjednačio Bruno Branco. U izvođenju kaznenih udaraca nakon produžetaka Omišani su bili daleko uspješniji. Barbarić, Kolobarić i Žilić su pogađali mrežu Zagrepčana, dok su kod Dinama promašili Dekanić, Gudasić i Horvat. Treće mjesto osvojila je Stanoinvest Futsal Pula koja je s 5-4 pobiijedila dubrovački Square. Puljani su u polufinalnom dvoboju izgubili od Futsal Dinama 2:3.