leda kup 2024.

Mlade Gazele ostvarile hvalevrijedne rezultate na međunarodnom turniru u Zagrebu

| Autor: Glas Istre
(Foto KSRG Gazela)

Proteklog vikenda u Zagrebu je održan međunarodni turnir u ritmičoj gimnastici "Leda Kup 2024.". Natjecalo se preko 300 gimnastičarki iz 10 europskih zemalja, a članice KSRG-a Gazela su ostvarile impresivne rezultate.

(Foto KSRG Gazela)(Foto KSRG Gazela)

INDIVIDUALNI APSOLUTNI PROGRAM

U kategoriji mlađih kadetkinja nastupile su Jana Kancijanić u vježbama bez rekvizita i s obručem te Niki Ivetić u vježbama s obručem i loptom. Jana je zauzela 10. mjesto iz obje vježbe, dok je Niki zauzela 2. i 9. mjesto.

INDIVIDUALNI SLOBONI PROGRAM

U kategoriji mlađih kadetkinja predstavile su se Tia Grbac i Vita Frlin u vježbi s obručem. Vita je zauzela 2. mjesto u ukupnom poretku te 2. mjesto u vježbi s obručem, dok je Tia zauzela 3. mjesto s obručem te 4. ukupno.

GRUPNI SLOBODNI PROGRAM

U kategoriji mlađih kadetkinja nastupile su Vita Kalagac, Ema Lovrić, Lena Lalović i Aurora Volterrani te su osvojile 8. mjesto.

Tena Čizmarević, Korina Brkić, Nika Kalanj i Nicol Kalanj nastupile su u kategoriji kadetkinja i zauzele su visoko 6. mjesto.