Serie A: Monza s 3-2 slavila u Cremoni

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)

Gostujuću su pobjedu upisali nogometaši Monze u 18. kolu talijanske Serie A, s 3-2 su slavili kod Cremonesea.

Monza je time nastavila pozitivan ligaški niz te u zadnje četiri utakmice ima dvije pobjede i dva remije. Cremonese je u kontra ritmu, izgubio je posljednje četiri prvenstvene utakmice u nizu, a u tih 360 minuta je ispisao razliku pogodaka 2-8.

Ciurria je u osmoj minuti doveo goste iz Monze u vodstvo, a domaći sastav je, činilo se, bio slomljen uslijed dva pogotka Caprarija. Prvo u 19. iz jedanaesterca, a potom i u 55. minuti za 3-0.

No, Cremonese se nije predao nakon visokog zaostatka. Ciofani je u 67. postigao gol za 1-3, a Dessers u 83. za 2-3. Međutim, na tome je domaćin stao te ipak nije ugrabio barem bod u ovom susretu.

Monza se popela na 11. mjesto ljestvice, dok je Cremonese ostao posljednji te je i dalje bez pobjede.

Nedjelja donosi utakmice Sassuolo - Lazio, Torino - Spezia, Udinese - Bologna, Atalanta - Salernitana i Roma - Fiorentina. Kolo završava u ponedjeljak susretom Empoli - Sampdoria.

Serie A, 18. kolo:

Cremonese - Monza 2-3 (Ciofani 67, Dessers 83 / Ciurria 8, Caprari 19-11m, 55)

Lecce - Milan (18 sati)

Inter - Verona (20.45 sati)

Petak:

Napoli - Juventus 5-1 (Osimhen 14, 65, Kvarackelia 39, Rrahmani 55, Elmas 72 / Di Maria 42)